ANKETA – ukončení sezony

Aktualizace: Opékač pašíka je již domluven. Těšte se na šťavnatou pečínku. Kdo v posledních dvou zápasech odevzdá maximum, může dostat větší porci :-) Ještě změna místa – některým nešťastníkům se nechce do schodů, takže přesun akce do TZO (jinak řečeno Technické zázemí obce – neboli nový multikulturní sál naproti pálenici)

___________________________________

Vidím že anketu jsem psal zbytečně. Takže po dnešní dohodě v kabině je termín 25.3.2016 v 15 hodin Na B hasičárně.

___________________________________

Ahoj týme,

protože se v kabině opět probírala otázka „POSEZENÍ NA ZAKONČENOU 2016“ otevírám na žádost Vás hráčů ANKETU, kde jej uspořádáme. V podstatě převládají dva názory:

1/známá B. hasičárna, nebo

2/paluša v Zatáčce, či u Trojanů

U varianty 1. Dobroš slíbil prasátko (doufám že to platí) Takže by chtělo zamyslet se, kdo je tentokrát zpracuje (já mám po loňsku odpracováno, takže se pocty zříkám) no a pivo si můžeme vybrat podle své chuti a nemusíme se ohlížet na hospodského. Druhá varianta je zřejmě reprezentativnější a dá méně práce ji zorganizovat. Z klubových úspor by se hradila večeře a drobné občerstvení, konzumaci pak každý sám. Takže se prosím vyjádřete a případně komentujte. ANO je 1/ a NE znamená variantu 2/

Přihlaš se a potvrď účast.
NAHLÁSILI:
1.CarlosANO